Kurumsal
Hakkımızda

Hakkımızda


Firmamız 1996 yılında kurulan Damak Kahvaltı Salonu siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için kendini yeniledi.

Kendisini sürekli daha iyi hizmet vermeye adamış yönetimi ve uzman kadrosu ile Van ın özel kahvaltısı için buluşma noktası haline gelmiştir.

Damak Kahvaltı Salonu Van ın doğal ve organik  lezzetlerini bir araya getirerek misafirlerine kaliteden ödün vermeden nezih sakiin bir ortamda sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve Van a  özgü kahvaltısını, yanı sıra hizmet kalitesi ve nezih mekanı ile sizleri en iyi şekilde ağırlamak amacıyla kurulmuştur. Güler yüzlü personelleri ile de siz değerli misafirlerimize aile ortamında sıcak bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamış ve bun başarılı bir şekilde icra etmeye devam etmektedir. Mekanımıza sayısız siyasetci, ünlü sanatcılar, işadamlarını ağırlamış ve bunu sürdürmekten büyük bir mutluluk duymaktadır.                                                                                                                             

MİSYONUMUZ(AMAÇ)
Biz, önceliğimiz olan müşterilerimize her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğu kazanmayı başarmak, kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek ve HAYATINIZA RENK VE MUTLULUK KATMAK için varız…

 

 


VİZYONUMUZ(HEDEF)
_ Örnek gösterilen bir marka bilinci yaratmak.
_ Sunduğu hizmetlerle sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak.
_ Tüm halkımızın desteğini alarak ürün ve hizmet kalitemizi her an yükseltmek.
_ Sektörde yaratıcı, yenilikçi ve dinamizm için sürekli ve kalıcı kılmak en temel hedeflerimizi oluşturmaktadır.